Шрифт:
+
Колір:
Т
Т
Т
Зображення:
Новосанжарський
район

Промисловість та сільське господарство

ПЕРЕЛІК СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ РАЙОНУ

Версія для друкуВерсія для друку

 

      СПИСОК С/Г  ПІДПРИЄМСТВ  НОВОСАНЖАРСЬКОГО РАЙОНУ

 

№ П/П

НАЗВА ГОСПОДАРСТВА

ПРІЗВИЩЕ, ІМЯ, ПО-БАТЬКОВІ КЕРіВНИКА

АДРЕСА ГОСПОДАРСТВА

№ ТЕЛЕФОНУ

 
 

1

ВП "НАУКА-АГРО-МАЯК"

Воронько Микола Борисович

39333 с. Малий Кобелячок

 9-21-43

 

2

ПАФ "АГРОТЕХНОЛОГІЯ"

Хопта Вадим Володимирович

39311 с. Судіївка

 9-55-35

 

3

 ТОВ АФ "ВОРСКЛА"

Габовда Валерій Юлійович

39313 с. Старі Санжари

 9-35-88

 

4

      ТОВ "ЕЛЕВАТОР "ЧИСТА КРИНИЦЯ"

Гак Іван Степанович

39341 с. Боданівка

 9-72-42

 

5

 ТОВ "ЧИСТА КРИНИЦЯ"

Сидоренко Віктор Петрович

39361 с. Драбинівка

 9-47-00

 

6

ТОВ  "ВОСТОКСТРОЙГАЗ"

Гак Іван Степанович

39354 с. Крута Балка

 9-44-35

 

7

ТОВ АФ"АРШИЦЯ"

Назарько Констянтин Петрович

39362 с. Маячка

 3-18-83

 

8

ВП АФ  "ДОБРОБУТ"

Пащенко Валентин Іванович

39354 с. Крута Балка

  9-44-74

 

9

ПСП  "ПРИОРІЛЛЯ"

Накісько Микола Артемович

39334 с. Нехвороща

 

 

10

ТОВ  ім. ШЕВЧЕНКА

Кива Владислав Миколайович

39352 с. Соколова Балка

 9-25-35

 

11

ТОВ "СОКІЛ"

Кива Владислав Миколайович

39352 с. Соколова Балка

 9-25-35

 

12

ВП АФ  "ШЕДІЄВО"

Пащенко Валентин Іванович

39361 с. Шедієво

 9-46-37

 

13

ВП АФ  "ЗОРЯ"

Воронько Микола Борисович 

39330 с. Супротивна Балка

 9-77-43

 

14

ПАФ "КОЛОС"

Сидоренко Віктор Петрович

39344 с. Галущина Гребля

 

 

15

ТОВ "ДУКЛА"

Пономарьов Олександр Олександрович

39331 с. Козуби (38715, с. Абазівка)

 9-31-45

 

16

ТОВ АФ "ПЕРШЕ ТРАВНЯ"

Носенко Михайло Іванович

39314 с. Кунцеве

 9-42-23

 

17.

ПП "САНЖАРИ АГРОСВІТ ПЛЮС"

Граб Олександр Володимирович

39342 с. Великі Солонці

 

 

18.

ПП "САНЖАРИ АГРОСВІТ"

Ященко Володимир Петрович

39331 с. Великий Кобелячок

 

 

19.

ПАФ "ПОЛУЗІРСЬКА"

 

39310 с. Полузіря

 9-33-21

 

20.

ПАФ  "ОБРІЙ"

Янко Сергій Олександрович

39323 с. Руденківка

 9-81-90

 

21.

ПП "ЛАВІТА"

Клюшник Віктор Анатолійович

39300 с. Лелюхівка

 3-20-75

 

22.

ПОСП  ім СУВОРОВА

Воронько Микола Борисович 

38452 Решетилівський р-н с. Шамраївка

 

 

23.

СФГ  "ПИСАРЕНКА В. І."

Писаренко Віталій Іванович

39312 с. Стовбина Долина

 9-45-12

 

24.

ФГ "КОЗУБІВСЬКЕ"

Васюта Михайло Васильович

39331 с. Козуби

 

 

25.

СФГ "ГРИГОРЄВА"

Григорєв Микола Леонідович

39300 смт. Нові Санжари

3-29-98

 

26.

ФГ "ГУДИМ"

Гудим Євген Дмитрович

39333 с. Малий Кобелячок

9-23-16

 

27.

СФГ "ДОВІРА"

Тараненко Сергій Володимирович

39343 с. Суха Маячка

 9-73-83

 

28.

СФГ "СВІТАНОК"

Волошко Олег Володимирович

39300 смт. Нові Санжари

 3-34-04

 

29.

ПАФ "МИР"

Біланенко Віталій Васильович

39210 Кобеляцький р-н с. Марківка

(243) 9-55-43

 

30.

ЗАТ "УКРАГРОТЕХНІКА"

Лобач Володимир Станіславович

 

2-17-52

 

31.

ПСП "НАГОДА"

Німець Микола Іванович

39354 с. Крута Балка,

 

 

32.

ТОВ "ФАРМКО"

 

39334 с. Нехвороща

 

 

33.

ФГ "М.КОБЕЛЯЧКІВСЬКЕ"

Піддубна Валентина Іванівна

39333 с. Малий Кобелячок

 9-21-46

 

34.

СФГ "КАШТАН"

Чалий Іван Юхимович

39362 с. Маячка

 9-75-62

 

35.

СФГ "ВАТУТІН"

Ватутін Василь Михайлович

39310 с. Полузіря

9-33-46

 

36.

СФГ "ВАЛЕР"

Врублевский Валерій Богданович

39320 с. Пологи,

 9-52-72

 

37.

СФГ  "КОЗАЧЕНКО"

Козаченко Анатолій Олександрович

39352 с. Соколова Балка

 

 

38.

СФГ "ШАТАЛОВ"

Шаталова Олена Вікторівна

39331 с. Великий Кобелячок

9-43-43

 

39.

СФГ  "ХОРТИЦЯ"

Жулкевський Анатолій Станіславович

39354 с. Крута Балка,

 

 

40.

СФГ  "ТИХОНЕНКО"

Тихоненко Василь Васильович

39354 с. Крута Балка

 9-44-92

 

41.

СФГ "ГУБАРІВСЬКЕ"

Крамар Володимир Олександрович

36002 м. Полтава

 7-90-64

 

42.

СФГ "АНЮТА"

Гаврилюк Дмитро Миколайович

39300 смт. Нові Санжари

3-22-04

 

43.

СФГ  "БАБИЧ"

Бабич Віктор Дмитрович

39353 с. Андріївка

 

 

44.

СФГ  "БАЙКАЛ"

Бурда Микола Миколайович

39334 с. Нехвороща,

 9-62-12

 

45.

СФГ "ГОРОБЕЦЬ"

Горобець Андрій Іванович

39353 с. Андріївка,

9-25-72

 

46.

СФГ  "ДАВИДЕНКО"

Давиденко Олексій Іванович

39300 смт. Нові Санжари,

 3-25-47

 

47.

СФГ "ДАЦЕНКО"

Даценко Віктор Петрович

39353 с. Андріївка,

 

 

48.

СФГ "ДЕРЯГА"

Деряга Василь Михайлович

39352 с. Соколова Балка,

 

 

49.

СФГ "КАЛИНА"

Дмитренко Леонід Олександрович

39361 с. Драбинівка,

 9-49-48

 

50.

СФГ "ВЕСЕЛКА"

Дмитренко Дмитро Пилипович

39361с. Драбинівка,

9-47-35

 

51.

СФГ "ЛЕСЯ"

Дубович Віктор Олександрович

39334 с. Нехвороща,

 9-61-27

 

52.

СФГ "СВІТЛАНА"

Дубович Валерій Олександрович

39334 с. Нехвороща,

 9-63-84

 

53.

СФГ "ЖОРНЯК"

Жорняк Вадим Миколайович

39334 с. Нехвороща,

9-62-19

 

54.

СФГ "ДЕМЕТРА"

Замула Володимир Іванович

39352 с. Соколова Балка,

 9-25-99

 

55.

СФГ "ЗІМОВЕЦЬ"

Зімовець Олександр Якович

39312 с. Стовбина Долина,

 9-45-45

 

56.

СФГ "НИВА"

Карась Анатолій Іванович

39310 с. Полузіря

9-33-75

 

57.

СФГ  "КАРЯКА"

Каряка Михайло Юрійович

39331 с. Великий Кобелячок,

 

 

58.

СФГ "ОЛЕЖКА"

Кігтенко Катерина Василівна

38755 с. Шевченки Полтавський р-н

 9-64-52

 

59.

СФГ "ЧУМАЧКА"

Клюшник Тамара Миколаївна

39300 с. Лелюхівка

 3-20-75

 

60.

СФГ "ІНКО"

Козка Іван Іванович

39334 с. Нехвороща

 9-64-33

 

61.

СФГ "КОРНІЄНКА"

Корнієнко Анатолій Володимирович

39352 с. Соколова Балка

 

 

62.

СФГ  "ТЕРЕН"

Кравцов Іван Миколайович

39362 с. Лівенське

 9-75-83

 

63.

СФГ "КУЧИНСЬКИЙ"

 

39334 с. Нехвороща

 

 

64.

СФГ "ЛИМАР"

Лимар Василь Прокопович

39352 с. Соколова Балка

 9-25-63

 

65.

СФГ "НАДІЯ"

Лях Анатолій Миколайович

39300 смт.Нові Санжари

 3-25-19

 

66.

СФГ  "СВІТОЧ"

Марюхно Петро Антонович

39332 с. Попово

 9-41-48

 

67.

СФГ "МИСКИ В. Г."

Миска Володимир Григорович

39312 с. Стовбина Долина

 

 

68.

СФГ "МАСЛАК"

Маслак Микола Іванович

39312 с. Коби

80979769689

 

69.

СФГ  "СВІТАНОК"

Мокляк Володимир Артемович

39323 с. Руденківка

 9-81-34

 

70.

СФГ  "МОСТОВИЙ"

Мостовий Валентин Олексійович

39331 с. Великий Кобелячок

 9-43-94

 

71.

СФГ  "УСПІХ"

Мостовий Ігор  Миколайович

39300 с. Лелюхівка

 3-31-18

 

72.

СФГ  "НОВОХАТНЬОГО"

Новохатній Юрій Іванович

39332 с. Попово

 9-41-50

 

73.

СФГ "ПОЛУЗІРЯ"

Ватутін Євген Васильович

39310 с. Полузіря

9-33-46

 

74.

СФГ "ПІСКОВИЙ"

Пісковий Сергій Олександрович

39300 смт.Нові Санжари

 3-22-15

 

75.

СФГ  "МРІЯ"

Покидько Людмила Михайлівна

м. Полтава

 66-88-35

 

76.

СФГ "ОБРІЙ"

Прилуцький Дмитро Федосійович

39354 с. Крута Балка,

 9-44-78

 

77.

СФГ  "РАНОК"

Ранюк Олексій Іванович

39300 смт. Нові Санжари

 3-23-07

 

78.

СФГ  "ОЛЬВІЯ"

Тищенко Олег Вікторович

39362 с. Маячка

 9-76-10

 

79.

СФГ "СКУБІЙ"

Скубій Валерій Вікторович

39333 с. Малий Кобелячок,

 9-21-69

 

80.

СФГ " ЦЕРЕРА"

Хоменко Лідія Михайлівна

39362 с. Лівенське

 3-20-70

 

81.

СФГ "ХАБУЗОВ"

Хабузов Костянтин Нестерович

39333 с. Великий Кобелячок

 9-43-09

 

82.

СФГ "АМІД-7"

Козаченко Дмитро Анатолійович

39352 с. Соколова Балка

 

 

83.

СФГ "ШАРАЙ"

Шарай Володимир Андрійович

39312 с. Стовбина Долина

 9-45-41

 

84.

СФГ "КОЛОС"

Шаталова Надія Григорівна

39334 с. Горобці

 9-43-58

 

85.

СФГ "ГАРАНТ-2005"

Коба Татьяна Миколаївна

39344 с. Галущина Гребля

 9-37-11

 

86.

СФГ "ЄЛЕНА"

Шевченко Михайло Григорович

39334 с. Нехвороща

 9-65-69

 

87.

СФГ  "ДОЛИНА"

Шпортюк Василь Дмитрович

39334 с. Нехвороща

 9-64-55

 

88.

ПП СВЦ  "ЯРОВІТ"

Яхно Сергій Вікторович

39352 с. Соколова Балка

 

 

89.

СФГ  "ФЕНІКС"

Субота Сергій Андрійович

39333 с. Малий Кобелячок

 

 

90.

СФГ "ГАСАНОВА"

Гасанов Сергій Меммеович

39300 с. Лелюхівка

 

 

91.

СФГ "УРОЖАЙ"

Кобеляцький Петро Максимович

39024  с. Горби Глобинський р-н

 

 

92.

СФГ "ОКТАН -8"

Вільховий Володимир Леонідович

39352 с. Соколова Балка

9-25-33

 

93.

СФГ  "ЛУЗІРЯ"

Шапаренко Олександр Вячеславович

39310 с. Полузіря

 

 

94.

СФГ "ДАЦЕНКО Є. В."

Даценко Євген  Вікторович

39352 с. Соколова Балка

 

 

95.

ФГ "ГРОУ АГРО"

Піддубний Андрій Олександрович

39333 с. Малий Кобелячок

9-21-46

 

96.

ФГ "АГРОНИВА"

Піддубний Сергій Олександрович

39333 с. Малий Кобелячок

9-21-46

 

97.

ФГ "ДИНАСТІЯ  2012"

Пасько Іван Васильович

39320 с. Мала Перещепина

 

 

98.

ФГ "ДАРИНА 2014"

Носенко Руслан Михайлович

39313 с. Старі Санжари

 

 

99.

ФГ "СТАРОСАНЖАРСЬКЕ"

Скороход Олена Петрівна

39313 с. Старі Санжари

 

 

Гуржій Олександр Володимирович

 

 

100.

ФГ "БАКУЛЕЙ"

Бакулей Руслан Вікторович

39320 с. Пологи

9-52-70

 

ПЕРЕЛІК ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ

Версія для друкуВерсія для друку

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАША МАРКА"

39300

ПОЛТАВСЬКА ОБЛ., НОВОСАНЖАРСЬКИЙ Р-Н, СМТ НОВІ САНЖАРИ, ВУЛ.ВЕРНАДСЬКОГО, БУД. 17

31333

БУЛОЧНІКОВ СЕРГІЙ ЛЕОНІДОВИЧ

10.13

Виробництво м'ясних продуктів

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НОВОСАНЖАРСЬКИЙ КОНСЕРВНИЙ КОМБІНАТ"

39323

ПОЛТАВСЬКА ОБЛ., НОВОСАНЖАРСЬКИЙ Р-Н, С.РУДЕНКІВКА, ВУЛ.МИРУ, БУД. 69

80532273545

ТАРАСОВ ДМИТРО АНАТОЛІЙОВИЧ

10.39

Інші види перероблення та консервування фруктів і овочів

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НОВОСАНЖАРСЬКИЙ МОЛЗАВОД"

39300

ПОЛТАВСЬКА ОБЛ., НОВОСАНЖАРСЬКИЙ Р-Н, СМТ НОВІ САНЖАРИ, ВУЛ.ПЕТРОВСЬКОГО, БУД. 13

0534431559

РЄЗНІК ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ

10.51

Перероблення молока, виробництво масла та сиру

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НОВОСАНЖАРСЬКИЙ МОЛОКОЗАВОД"

39300

ПОЛТАВСЬКА ОБЛ., НОВОСАНЖАРСЬКИЙ Р-Н, СМТ НОВІ САНЖАРИ, ВУЛ.СВЯТОТРОЇЦЬКА, БУД. 11

80956423839

КОСТРОМІЦЬКИЙ ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ

10.51

Перероблення молока, виробництво масла та сиру

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Т-ПРОДУКТ"

39300

ПОЛТАВСЬКА ОБЛ., НОВОСАНЖАРСЬКИЙ Р-Н, СМТ НОВІ САНЖАРИ, ВУЛ.ВЕТЕРИНАРНА, БУД. 17

0532681843

ТКАЧ ГРИГОРІЙ ЮХИМОВИЧ

10.71

Виробництво хліба та хлібобулочних виробів; виробництво борошняних кондитерських виробів, тортів і тістечок нетривалого зберігання

ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "НОВОСАНЖАРСЬКИЙ ХЛІБОКОМБІНАТ" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДАРИ УКРАЇНИ"

39300

ПОЛТАВСЬКА ОБЛ., НОВОСАНЖАРСЬКИЙ Р-Н, СМТ НОВІ САНЖАРИ, ВУЛ.ШЕВЧЕНКА, БУД. 37

80504041596

МОРГУН ЕДУАРД ВОЛОДИМИРОВИЧ

10.71

Виробництво хліба та хлібобулочних виробів; виробництво борошняних кондитерських виробів, тортів і тістечок нетривалого зберігання

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НОВОСАНЖАРСЬКИЙ ЗАВОД ПРОДТОВАРІВ "ВОРСКЛА"

39300

ПОЛТАВСЬКА ОБЛ., НОВОСАНЖАРСЬКИЙ Р-Н, СМТ НОВІ САНЖАРИ, ВУЛ.ПЕРШОТРАВНЕВА, БУД. 6/1

80534431549

КАРПЛЮК АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

11.07

Виробництво безалкогольних напоїв; виробництво мінеральних вод та інших вод, розлитих у пляшки

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАВОД МІНЕРАЛЬНИХ ВОД "ВОРСКЛА"

39300

ПОЛТАВСЬКА ОБЛ., НОВОСАНЖАРСЬКИЙ Р-Н, СМТ НОВІ САНЖАРИ, ВУЛ.ПРОЛЕТАРСЬКА, БУД. 3 А

0505800765

РОЗУМЄЄНКО ЕДУАРД ВАСИЛЬОВИЧ

11.07

Виробництво безалкогольних напоїв; виробництво мінеральних вод та інших вод, розлитих у пляшки

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДАРИ САНЖАР"

39300

ПОЛТАВСЬКА ОБЛ., НОВОСАНЖАРСЬКИЙ Р-Н, СМТ НОВІ САНЖАРИ, ВУЛ.ШЕВЧЕНКА, БУД. 37

0534431330

БУТРІЙ ОЛЕКСАНДР ПЕТРОВИЧ

11.07

Виробництво безалкогольних напоїв; виробництво мінеральних вод та інших вод, розлитих у пляшки

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НОВОСАНЖАРСЬКЕ"

39300

ПОЛТАВСЬКА ОБЛ., НОВОСАНЖАРСЬКИЙ Р-Н, СМТ НОВІ САНЖАРИ, ПРОВ.КОМУНАЛЬНИЙ, БУД. 4

80669105519

ЯРЕСЬКО НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА

11.07

Виробництво безалкогольних напоїв; виробництво мінеральних вод та інших вод, розлитих у пляшки

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФОРМА" ЛТД

39300

ПОЛТАВСЬКА ОБЛ., НОВОСАНЖАРСЬКИЙ Р-Н, СМТ НОВІ САНЖАРИ, ВУЛ.ПОЛТАВСЬКА, БУД. 1

0

ГЛУЩЕНКО АНАТОЛІЙ ГРИГОРОВИЧ

14.12

Виробництво робочого одягу

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "САНЖАРИ"

39300

ПОЛТАВСЬКА ОБЛ., НОВОСАНЖАРСЬКИЙ Р-Н, СМТ НОВІ САНЖАРИ, ВУЛ.КАШТАНОВА, БУД. 21

80534431398

ВІХТЕНКО ЛІДІЯ МИКОЛАЇВНА

14.13

Виробництво іншого верхнього одягу

МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХРОМ"

39372

ПОЛТАВСЬКА ОБЛ., НОВОСАНЖАРСЬКИЙ Р-Н, С.ЗАЧЕПИЛІВКА, ВУЛ.ЗАВОДСЬКА, БУД. 23

31539

УДОВИЧЕНКО АНДРІЙ ВІКТОРОВИЧ

15.11

Дублення шкур і оздоблення шкіри; вичинка та фарбування хутра

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКО ТАНДЕМ"

39300

ПОЛТАВСЬКА ОБЛ., НОВОСАНЖАРСЬКИЙ Р-Н, СМТ НОВІ САНЖАРИ, ПРОВ.СЛЮСАРНИЙ, БУД. 1-А

80506858748

ПЕТРУШЕНКО ІГОР БОРИСОВИЧ

16.10

Лісопильне та стругальне виробництво

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРОБУДСЕРВІС"

39300

ПОЛТАВСЬКА ОБЛ., НОВОСАНЖАРСЬКИЙ Р-Н, СМТ НОВІ САНЖАРИ, ПРОВ.СЛЮСАРНИЙ, БУД. 1А

80544431121

ПЕТРУШЕНКО ІГОР БОРИСОВИЧ

16.29

Виробництво інших виробів з деревини; виготовлення виробів з корка, соломки та рослинних матеріалів для плетіння

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВАЛОН ЛЮКС"

39320

ПОЛТАВСЬКА ОБЛ., НОВОСАНЖАРСЬКИЙ Р-Н, С.МАЛА ПЕРЕЩЕПИНА, ВУЛ.ПРОЛЕТАРСЬКА, БУД. 43А

80502338939

ТУРТА ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ

23.31

Виробництво керамічних плиток і плит

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ "РОДОНІТ"

39350

ПОЛТАВСЬКА ОБЛ., НОВОСАНЖАРСЬКИЙ Р-Н, С.ДУДКИН ГАЙ, ВУЛ.ПЕРЕМОГИ, БУД. 12

80958590414

БАЛУБА ГАЛИНА ОЛЕКСАНДРІВНА

23.70

Різання, оброблення та оздоблення декоративного та будівельного каменю

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "САНЖАРИ-МЕБЛІ"

39300

ПОЛТАВСЬКА ОБЛ., НОВОСАНЖАРСЬКИЙ Р-Н, СМТ НОВІ САНЖАРИ, ПРОВ.БАЗАРНИЙ, БУД. 2 А

80534431938

ШПИГУН ОЛЬГА АНДРІЇВНА

31.09

Виробництво інших меблів